טיולי חורף קיץ

טיול 4*4 – 6 שעות​

את הסיור נתחיל אצלנו בבן שמן, קפה/תה תדרוך בטיחות, נהיגה נכונה ובדיקת הכלים.
אחרי שסיימנו נעלה על הכלים ונצא בכיוון כללי דרום מזרח לעבר חירבת רגב. גבעה זו מהווה תצפית נוף יפיפיה על כל מרחבי מישור החוף המרכזי / דרומי מאשקלון ועד רעננה (מיטיבי הראיה יצליחו לראות גם את הארובות של תחנת הכוח בחדרה).

לאחר שנסקור את האיזור נעלה על הריינג'רים וניסע לאורך שביל ישראל לכיוון היישוב שעלבים הדרך עוברת ליד מבנים ארכיאלוגיים עתיקים, כפרים ישנים ומאגרי מים ( מאגרי מים להשקייה).

נעבור מתחת לכביש מס 1 ירושלים – תל אביב- לכיון תל גזר. ממש למרגלות התל נעצור במעיין הנסתר בצל עץ תאנה גדול ושם בבריכה היפיפיה נשתכשך ונתרענן.

מכאן נעלה לתל לתצפית יפה ונסייר במקום.

תל גזר הוא אתר ארכאולוגי וגן לאומי השוכן ליד דרך הים הקדומה, בתחום מועצה אזורית גזר, בין לטרון לרמלה, ומזוהה עם העיר הכנענית העתיקה גזר. התל הוא מהחשובים שבתלי ארץ ישראל, יחד עם תלי חצור, מגידו ובאר שבע. עברו משתרע על כ־5,000 שנים, מתום העת הניאוליתית עד לימי הצלבנים. הוא נתגלה בשנת 1871, ומאז הפך לאתר של חפירות ארכאולוגיות רבות. התחום מהווה מפתח חשוב לחקר אורח החיים של יושבי ארץ ישראל הקדומה. הגישה אל התל היא דרך היישוב כרמי יוסף, על כביש 44, בין צומת נחשון לרמלה.

מכאן נמשיך לכיוון כללי מזרח לעבר פארק קנדה – נרד לכיוון נחל המעיינות ובעונה הנכונה (אביב) נצליח להשתכשך ולרחוץ במספר בריכות מלאכותיות שיצננו וירעננו אותנו.

לאחר שנמלא את בטננו במאכלים טעימים שנביא עימנו, נצא חזרה לכיוון בן שמן לאורך נחל כפירה מתחת לגשר הרכבת הגדול, שביל ישראל, שעלבים, נחל ענבה ומחלף ענבה וקדימה לבן שמן.

טיול חורפי קצר

יום חורפי-טיול טרקטורונים משולב

טבע ריחני, קטיף פטריות (אורניות בלבד!!!) תה צמחים
בשול מאכלים מפטריות שקטפנו בתוספת צמחי תבלין מהשטח.

חגיגת טבע

"חורף הגיע, קמים בבוקר, שותים המון קפה חם ואמא ואבא קוראים עיתון"
והילדים באינטרנט מחפשים – מה עושים ביום חורפי?
ואז, מגיעים לאתר שלנו ובו מוצאים את יער בן שמן הקסום, משחקי טבע, בישולים והאטרקציה המרכזית:
טיול חורף-בוץ-קטיף פטריות ובישולים מיוחדים במינם.
זהו קופצים הילדים אנחנו מתלבשים!
אמא אבא קדימה חוויה כזאת נראית לנו משהו מארץ ההפתעות.

חברים, הורים, ילדים יקרים,

זוהי חוויה לכל גיל ולכל אחד שאוהב אדרנלין, אקשן, טבע, ריחות משכרים והרגשה נפלאה!!!
נצא לסיור של כשעתיים בריינג'ר, נספוג אויר חורפי משגע, נעצור ליד "יער הרקפות" לראות את מרבדי הרקפות. זוהי תופעת טבע מיוחדת למקום ולחורף – מרבדים עצומים של הפרח הלבן-ורוד-סגול.
משם נמשיך בנסיעה ונחפש לנו פינה שבה נוכל למצוא את ה"אורניות", פטריות טובות למאכל. נעצור את הכלים, נצא לחיפוש וכשנמצא מספיק פטריות "נקים" את המחנה ונבשל תבשילי חורף – פטריות במרק, זעתר עם שמן זית על פיתות שנכין בעצמנו, תבשיל פטריות ותפו"א, תה "זוטה" ריחני ועוד.
אנחנו ממליצים לבוא אלינו ולחוות חווית בריאות – אויר חורפי ומטעמים מיוחדים במינם שרק ביער ובחורף ניתן למצוא.

כאן המקום להזהיר – מדי שנה נפגעים מטיילים מאכילת פטריות רעל. אנחנו ממליצים לא לקטוף וכמובן לא לאכול פטריות שאינכם מכירים!!!

טיול טרקטורונים בבוץ באזור יער בן שמן:

חוויה מלאת אדרנלין: בוץ, שלוליות, מים זורמים (לאחר ובזמן שיורד גשם).

טיול טרקטרונים בשלג:

טיול טרקטרונים לכיוון ירושלים מיד לאחר השלגים. חוויה מיוחדת במינה!
סיור למשך חצי יום (כ-5 שעות).

אטרקציות בקיץ

טיול עומק:

נסיעת שטח מלאת אדרנלין למעין טבעי ורחצה מרעננת יגרמו לכם לחוות את האזור הקסום שלנו מכיוון שעוד לא פגשתם: חווית נהיגת שטח בשילוב נופים מרהיבים ורחצה קרירה במי מעין זכים.

אנחנו מזמינים אתכם לחוויה מטורפת שלא הכרתם , מלאה בריגושים , לכל צוות, משפחה או קבוצת חברים

תבדקו אותנו!!!