יום גיבוש

יום גיבוש הוא בעצם היום שנותן את האפשרות להכיר אחד את השני במקום העבודה ללא חומת התפקידים וללא הדיסטנס המקצועי שנוצר מפאת היררכיית התפקידים בארגון.

ברגע בו אתם מחליטים לקחת את צוות העובדים ליום גיבוש בבן שמן ריינג'רס אתם מעניקים להם ולכם את האפשרות לבוא , להינות מהנופים, לנווט יחד בשטח ועל ידי זה לשבור ולהמיס חומות וקרח וגם להעצים את שיתוף הפעולה וההיכרות האישית בין אנשי הצוות לבין עצמם וגם בין אנשי הצוות אליכם המנהלים.

אנו נותנים את האפשרות להנאה מלאה גם למי שיש לו ניסיון בעולם הניווט וגם למי שאין לו כל ניסיון בניווט, כולם ישתפו פעולה במהלך יום הגיבוש וכך תשיגו את המטרה לשמה באתם, יום גיבוש והנאה צוות העובדים ואתם תלמדו לשתף פעולה יותר טוב דבר אשר יתרום גם בשגרה היומיומית של העסק.

פעמים רבות יום הגיבוש מיטיב יחסים עכורים אשר קיימים במקום העבודה מכיוון שפה כולם שווים ואין את המרחק שיוצר התפקיד, הנופים והחוויה עצמה יגרמו להתצלהבות משותפת של כל אנשי הצוות.

גם הארוחה בחיק הטבע תורמת רבות לכל הגיבוש, כי אין כמו תיאבון בריא וארוחה טובה כדי למלא את החלק התזונתי של יום הגיבוש, בנוסף יש לנו מבחר פעילויות מגבשות על מנת לסיים את היום מלאי חוויות וזיכרונות דבר אשר ייתן את אותותיו גם בשגרת העבודה הרגילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *